Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

 
Kocaeli sistem laboratuvarlar grubu bünyesinde " Kocaeli Sistem Tıbbi Tahlil Laboratuvarı" ve "Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı" ile hizmet vermektedir. 2008 Yılında hizmet hayatına başlayan "Kocaeli Sistem Laboratuvarlar Grubu" Kocaeli, Sakarya ve İstanbul'da bir çok sağlık kurum ve kuruluşuna Biyokimya Laboratuvarı Hizmeti vermektedir. 
 
KOCAELİ SİSTEM LABORATUVARI ile

. Sizin ve hastalarınızın gizliliği esastır!
. Kocaeli Sistem Laboratuvarı ile maliyetlerinizi en kaliteli hizmeti alırken büyük ölçüde düşürür,
. Sonuçlarınızı hastalarınıza uluslar arası kalite güvencesinde sunar,
. Bizimle beraber dünyadaki en son medikal gelişme ve teknolojiden yararlanır,
. Laboratuvarlarınızın ihtiyacı olan her türlü teknik desteği sürekli olarak yalnızca bu işe adamış bir ekip tarafından alır,
. Yoğun çalışma programı ve üstün teknoloji kullanımı sayesinde sonuç verme sürelerinizi büyük ölçüde kısaltırsınız.

KOCAELİ SİSTEM ÖZEL GIDA KONTROL LABORATUVARI

  

Kocaeli Sistem Laboratuvarlar Grubu bünyesinde yer alan Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı  KOCAELİ/BAŞİSKELE'de değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

2012 yılında kurulan Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, Kocaeli'nin ilk özel gıda kontrol ve analiz laboratuvarıdır. T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın yayımlamış olduğu 'Gıda Kontrol Laboratuvarlarının Kuruluş, Görev, Yetki ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esaslarının Belirlenmesine Dair Yönetmeliğe' uygun olarak kurulan Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü'nden 16.01.2012 tarihinde almış olduğu kuruluş izni ve 10.09.2012 tarihinde almış olduğu faaliyet izni ile çalışmalarına başlamıştır.

Kocaeli ve bölgesinde gıda üretimi yapan firmalara gıda analizleri konusunda hizmet veren Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, sunduğu hizmette ilk hedef olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş, çalışma izninin ardından TÜRKAK'a başvurusunu yaparak akreditasyon alarak çalışmalarına devam etmiştir. 2017 yılında geçirdiği TÜRKAK denetiminden de başarı ile geçen Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, TÜRKAK akreditasyonunu uzatmıştır.

Kocaeli ve bölgesindeki müşterilerine gıda analizleri konusunda hizmet veren Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı mikrobiyolojik, fiziksel ve kimyasal analizlerin yanı sıra müşterilerine gıda ile temas eden ambalajların analizi, yapı tayini analizi, ve kullanım suyu analizi, alanlarında da çözüm ortağı olmaktadır.

Kocaeli Sistem Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı konusunda uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile güncel gelişmeleri de takip ederek gıda analizi ihtiyacı bulunan müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam etmektedir.

 

ÇETKA ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ 

                                                                                                   

 

1999 yılında Ankara merkezli olarak kurulan firmamız bugün itibariyle KOCAELİ SİSTEM LABORATUVARLARGRUBU bünyesinde Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, farklı uzmanlık dallarında Elektrik, Çevre, Gıda, Bilgisayar, Makine, inşaat, Maden Mühendisleri, İsg Teknikerleri, İş Yeri Hekimleri, Sağlık personelleri ve Yönetim kadrosundan oluşan geniş bir kadroyla çalışmalarına devam etmektedir.

İş sağlığı ve güvenliği ile iş mevzuatı konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kurulan ÇETKA OSGB  bugün itibariyle makine, gıda, elektrik, madencilik, imalat ve benzeri sektörlerde teknik bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek, her sektörde en alt kademeden yönetici kadrosuna kadar iş güvenliği bilincini yerleştirmek üzere faaliyette bulunan bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

KOCAELİ DANIŞMANLIK EĞİTİM

 

Mesaj Gönderin Hemen Ara